BİZ KİMİZ ?

Organizasyonun hedef kitlesi ve kapsamıyla orantılı olarak alanında uzman stratejik planlama ekibimiz, deneyimli operasyon kadromuz, kreatif mutfak çalışmalarımız ve analitik çalışmaları ile sonuç üreten teknik ekibimizi birleştirerek; müşterisini memnun eden ve yaptığı her işten keyif alan dinamik bir ekibe sahibiz.Rform Ajans & Organizasyon olarak; 2007 yılında sektörde Reform hedefiyle genç ve dinamik bir ekiple yola çıktığımız günden bu yana; Ulusal ve Uluslararası ölçekte birçok organizasyon gerçekleştirdi.

 

VİZYONUMUZ

Sınırların her geçen gün birbirine yakınlaştığı global bir dünyanın uzantısı olarak her alanda hızlı gelişmelerin gerçekleştiği bir ülkede yaşamaktayız. Bu gerçeklerin neticesinde sürekli yenilenmeye ve çağın yeniliklerinin organizasyon alanına uyarlamaya ihtiyacı olduğunu düşünerek, hizmette rform anlayışını ve kendimize belirlediğimiz kalite standartlarını her şartta yerine getirmeyi vizyonumuz olarak belirledik.

 

MİSYONUMUZ

Şirketimiz organizasyon sektörüne yeni bir soluk getirmek ve kafalarda negatif olarak yer eden hizmet anlayışında rform yapmak hedefiyle yola çıkmış, genç ve dinamik bir ekiptir.Operasyonel kadrosu ve çözüm üreten hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini hedeflemiş olan şirketimiz; hizmette kalitenin istikrar ve uyumlu bir ekip çalışması ile başarılabileceğini bilmekte ve çalışmalarını bu şekilde sürdürmektedir.

Yeni projeler üretmek ya da var olan projelerinizin gerçekleşebilmesi için bir çözüm ortağı arıyorsanız; biz size yardımcı olmaya talibiz...