ORGANİZASYON
MEKAN TASARIM
MENAJERLİK
FUAR & STAND TASARIM
TEKNİK EKİPMAN
AJANS HİZMETLERİ
GÖSTERİ SANATLARI
 
"AİLEYE DESTEK EĞİTİME DESTEK" PROGRAMI
Rform tarafından organizasyonu gerçekleştirilen "Aileye Destek, Eğitime Destek" yardım kampanyası programı
VODOFONE İSTANBUL MARATHON FUARI (2014 )
36. Vodafone İstanbul Maratonu'nuna sayılı günler kala, Maraton Expo Fuarı'nın açılışı görkemli bir törenle yapıldı.
PROF.DR.NİHAT HATİPOĞLU İLE AŞÜRE GÜNÜ ÖZEL PROGRAMI
Ekim ayı Kültür Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Aşure günü özel programına Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu katıldı.
LOBBYING SCHOOL (İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ)
Kendi alanlarında en iyi lobici ve öğretim görevlilerini bir araya getiren Lobicilik Okulu, etki ve güç alanı oluşturmanın
ORGANİZASYON

 

Organize edebilmek maharet, organizasyon yapabilmek ciddiyet ve istikrar gerektirir. Organizasyon, doğru zamanda doğru yerde en doğru parçaları en makul biçimde birleştirebilmek anlamına gelir. Bir organizasyonu gerçekleştirirken, uygun mekan seçimi ile başlayarak, tasarlanan konsepte en uygun teknik ekipmanları bir araya getiriyor ve bunu en ilgi çekici görsellikle donatarak planlama sürecini tamamlıyoruz.

Rform  olarak birçok başarılı organizasyon gerçekleştirmenin verdiği tecrübe ve güvenle yerel, ulusal ya da uluslararası ölçekli tüm organizasyonlarınızda sizin adınıza risk alıyor, konsept tasarlıyor, planlıyor ve organize ediyoruz. Eksiksiz ve başarılı organizasyonlar gerçekleştirmenin en önemli unsurları, işini sevmek ve uyumlu bir ekibi koordine edebilmektir. Biz işini çok seven dinamik bir ekiple sizlere keyif alabileceğiniz organizasyonlar vaat etmekle kalmıyor bunu defalarca gerçekleştirmekten dolayı kendimize olan güveni referansımız olarak sunuyoruz.

SPOR ORGANİZASYONLARI

Sporun her alanında gerçekleştirilecek turnuva ya da mini olimpiyatlarda sizlere yardımcı olmaktayız. Uluslararası İstanbul Avrasya Maratonu’nun alt yapı ve koordinasyonunu gerçekleştirmekte olan firmamızın spor organizasyonlarındaki başarısı referansı olarak kabul edilmektedir. 
 
SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Türkiye genelinde sosyal sorumluluk bilinciyle bir çok proje gerçekleştiren Rform, kurumlar arasında yaygın kullanım oranını yakalayarak, bu kurumların başvuracakları bir kaynak olarak hizmet vermektedir. Sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirme sürecinde kurumların en önemli ortaklarından olan sivil toplum kuruluşlarına (STK) da Proje ortağı   olarak hizmet vermekteyiz.
Tiyatro, şiir dinletisi, edebiyat yarışmaları, bilgi olimpiyatları, folklor gösterileri ve kültürel anlamda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm etkinliklerde danışmanlık ve koordinasyon faaliyetlerimizle hizmet vermekteyiz.
Ayrıca firmamız, Ramazan ayının manevi dokusuna uygun kültürel etkinlikler ile sosyal bütünleşmenin sağlanmasına yönelik faaliyetler gerçekleştirmektedir. Ramazan çadırlarında gerçekleştirilen, alışılageldik programların dışında büyük ilgi uyandıran yenilikleri tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz.

ŞENLİK, FESTİVAL VE KONSERLER

Yaz & Bahar Şenlikleri

Rform; İl, ilçe ve belde belediyeleri, üniversiteler ya da özel kurumların gerçekleştirdikleri Yaz & Bahar Şenlikleri kapsamında, gerekli olan tüm alt yapı faaliyetleri ile görsel showları ve sınırsız alternatifli yaza özel konsept çalışmalarıyla hizmet vermektedir. 

Sünnet Şölenleri

Geleneksel hale gelmiş ve geniş katılımların sağlandığı sünnet şölenlerinde, tüm gereksinimlerinizi karşılayarak organizasyonlarınızın profesyonel anlamda destekçisi oluyoruz.
Ayrıca özel olarak tertiplemeyi düşündüğünüz sünnet merasimlerinizi farklı alternatifler ve cazip koşullarda gerçekleştirmekteyiz.

Geleneksel ve Uluslararası Festivaller

Ülkemizin dört bir yanında gerçekleştirilen yerel festivaller ile çok geniş kapsamlı olarak organize edilen uluslararası festivaller kapsamında danışmanlık hizmetlerimiz ve her nevi alt yapı ve paket programlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Açık Hava Konserleri: Hedeflediğiniz katılıma uygun alt yapıyı kurarak, arzu ettiğiniz sanatçıları ve orkestraları temin ediyor ve Açık Hava Konserlerinizin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

Firma açılışlarınız için gerekli ses, ışık, süsleme, sanatçı, showman, mehteran, dans grupları, kokteyl ve havai fişek gibi çok çeşitli alternatiflerimizle, farklı bütçe ve konseptlerde açılış organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. 
   
KONGRE & SEMPOZYUM ORGANİZASYONLARI

Sürekli gelişen teknolojinin, hızla artan üretimin ve güncel sosyal oluşumların takip edilerek paylaşılabilmesi açısından, Kurumsal ve Uluslararası firmalar çeşitli Ulusal&Uluslararası kongre ve seminerler düzenlemektedirler. Gerek firmaların stratejik planlama toplantıları gerekse belli konular üzerine yoğunlaşmış tartışmalı bilimsel kongreler, günümüzde vazgeçilmez  iletişim platformlarındandır.

Firmamız; kongre, genel kurul, panel, seminer, sempozyum vb. toplantıların düzenlenmesi, konukların karşılanması, transferi, konaklaması ve toplantı esnasında ihtiyaç duyulan ses sistemi, görüntülü sunumlar ile bu sunumların kayıtları ve bu kayıtların deşifresi (bant çözümü), tercüme ve simültane hizmetleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

BAYİ & LANSMAN TOPLANTILARI 

Sürekli gelişen ve değişen piyasa şartlarında, şirketler çeşitli organizasyonlarla pazar paylarını artırmayı hedeflemektedirler. Piyasa avantaj ve dezavantajlarını analiz etmek ve bilgi birikimlerini piyasa, şirket çalışanları ve bayileri ile paylaşmak için şirket motivasyonuna yönelik çeşitli periyotlarda bir araya gelerek hedeflerine bu organizasyonlar ile ulaşmaya çalışmalarına yardımcı olmak amacıyla firmaların bayi toplantılarını gerçekleştirmekteyiz.
Bunun yanı sıra, ürünlerinizin tanıtımlarının yapılması amacıyla basın ve davetlilerin katılımının sağlandığı özel organizasyonlar gerçekleştirerek Lansman Toplantıları gerçekleştirmekteyiz.

DAVET & KOKTEYL ORGANİZASYONLARI

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz Davet&Kokteyl organizasyonlarında Mekân seçimi ile başlayan süreci ideal mekân dekorasyonları, alternatifli catering ve kokteyl menülerinin seçimleri ile neticelendiriyoruz. Ayrıca konsepte uygun konser, animasyon ve Sahne Showları ile daha kapsamlı etkinliklerle sizlere hizmet vermekteyiz.

SİYASİ PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARI

Siyasi partilerin seçim kampanyaları, miting çalışmaları ve temel atma törenleri gibi faaliyetlerini en verimli şekilde gerçekleştirmeleri için tüm gereksinimlerini eksiksiz şekilde karşılamaktayız.

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR
ÖZEL ORGANİZASYONLAR
ANKETÖRLÜK HİZMETLERİ

copyright © RFORM REKLAM ORG. PROD.TUR.TİC. LTD ŞTİ. 2009/ 06 All Rights Reserved